+420 602 276 400,

+420 602 276 100

info@preklady-jazyku.cz

24/7 podpora

Po-Pá: 9:00- 17:00

Neváhejte nás kontaktovat

Základy naší práce tvoří výtečná znalost jednotlivých jazyků, oborová specializace, rychlost a přizpůsobení požadavkům zákazníka. Snažíme se Vám vždy a ve všech ohledech vyjít vstříc. Je při tom jedno, potřebujete-li překlad z angličtiny nebo z čínštiny. Ani na rozsahu nezáleží, zvládneme jednostránkový obchodní dopis i celou knihu. Specializujeme se také na obchodní korespondence a vyřízení emailových zahraničních zakázek.

Překládané jazyky a obory

S radostí se ujmeme standardních i speciálních překladů od A až do Z. Mezi standardní překlady patří ekonomické a právní dokumenty, jako jsou smlouvy, obchodní dopisy, účetnictví apod., dále texty z mnoha oborů včetně historie, psychologie, beletrie či cestopisů. Nejčastěji překládáme manuály strojů a zařízení, podklady z automobilového a těžkého průmyslu a v hojném počtu také veřejné zakázky.

Nejčastěji překládáme manuály strojů a zařízení, podklady z automobilového a těžkého průmyslu a v hojném počtu také veřejné zakázky. Můžete se na nás obrátit i s překlady manuálů, bezpečnostních listů, soudních spisů, veřejných zakázek a pobídek.

Hledáte perfektní překlady?

Chcete něco přeložit do němčiny? Zvládáme všechny světové jazyky (tedy i francouzštinu, ruštinu, španělštinu nebo italštinu), ale i celou řadu dalších jazyků. V našem repertoáru je například chorvatština, hebrejština, arabština i pandžábština.

Facebook
Twitter
WhatsApp

Ceny a termíny překladů

Doba překladu záleží na jeho rozsahu a náročnosti. Standardní texty překládáme v rozmezí 1 až 3 pracovních dnů. Na Vaše přání zařídíme též expresní překlad – do 24 hodin se 100% příplatkem.

Naše ceny jsou i přes vysokou kvalitu překladů velice sympatické. Věrnost stálých klientů dokážeme ocenit množstevní slevou a nabízenými bonusy, např. dodáním překladu na požadované místo i mimo pracovní dobu.

CENA ZA VÝSLEDNÝ PŘEKLAD VÁM BUDE ZASLÁNA SMS ZPRÁVOU – JEDNÁ SE O KONEČNOU ČÁSTKU, VYCHÁZEJÍCÍ Z NAŠEHO PLATNÉHO CENÍKU.

 

# Překlady albánština # Překlady angličtina # Překlady arabština # Překlady arménština # Překlady ázerbajdžánština # Překlady barmština # Překlady běloruština # Překlady bengálština # Překlady bosenština # Překlady bulharština # Překlady čečenština # Překlady černohorština # Překlady čínština # Překlady dánština # Překlady darijština # Překlady esperanto # Překlady estonština # Překlady finština # Překlady francouzština #  Překlady furlandština # Překlady gruzínština # Překlady hebrejština # Překlady hindština # Překlady chorvatština #Překlady indonéština # Překlady irština # Překlady islandština # Překlady italština # Překlady japonština # Překlady katalánština # Překlady kazaština # Překlady korejština #Překlady kurdština Překlady kyrgyzština # Překlady latina # Překlady litevština # Překlady lotyština # Překlady maďarština # Překlady makedonština # Překlady malajština # Překlady moldavština # Překlady němčina # Překlady nizozemština # Překlady norština # Překlady pandžábština # Překlady paštu # Překlady perština # Překlady polština # Překlady portugalština # Překlady rumunština # Překlady ruština # Překlady řečtina # Překlady slovenština # Překlady slovinština # Překlady srbština # Překlady španělština # Překlady švédština # Překlady thajština # Překlady turečtina # Překlady ukrajinština # Překlady urdu # Překlady vietnamština #

 

rychlý kontakt