+420 602 276 400,

+420 602 276 100

info@preklady-jazyku.cz

24/7 podpora

Po-Pá: 9:00- 17:00

Neváhejte nás kontaktovat

JAK ZADAT OBJEDNÁVKU SOUDNÍHO PŘEKLADU

Využijte našich širokých služeb v oblasti soudních překladů. Vyhotovíme Vám i urgentní objednávky soudního překladu do 12 hodin se 100% příplatkem ceny.

Působíme na celém území České republiky, ale zároveň přijímáme také objednávky ze zahraničí.

Osobně přineste originál dokladu, nebo jej pošlete poštovní cestou či messengerem/kurýrem k nám na adresu sídla. Matriční doklady, diplomy – notářsky ověřené kopie.

Chronos Business Centre
Václavské náměstí 808/66
Praha 1, 110 00, ČR

Obsahuje vaše kontaktní údaje, název objednávané služby, jazykové kombinace a cenu dle našeho platného ceníku. Všechny osobní údaje zpracováváme v rámci GDPR.

Konečná sazba se vypočítá z výsledného překladu. Ihned po vyhotovení soudního překladu Vás budeme kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem.

Ověření listin, apostily, aj. upřesníme a zařídíme za Vás. Vyhovíme jakýmkoliv požadavkům se soudní listinou, vyslechneme si Vaše připomínky a rádi je s Vámi zkonzultujeme.

Při zadání objednávky požadujeme platbu předem! Soukromé osoby platí v celkové výši, nebo požadujeme minimálně 50 % z ceny soudního překladu, notářského ověření. Objednávka tím považujeme za závaznou!
Firmám vystavujeme fakturu se 14denní až 30denní splatností (dle domluvy).

Vyhotovený soudní překlad opatříme na zadní straně soudní doložkou s číslem a datem jeho archivace. V případě ztráty či odcizení jej lze kdykoliv vyhledat ve státních spisech a opatřit si kopii (opis).

OBJEDNEJTE SI A VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB SOUDNÍHO PŘEKLADU

Trikolora

Víme, že rychlost realizace je v současnosti velice důležitá. Proto soudní překlad o rozsahu do 1 strany vyhotovíme do následujícího dne bez jakýchkoliv příplatků (evropské jazyky). Zajistíme Vám také kopie dokladů, ověřené kopie, notářsky ověřené kopie, apostilusuperlegalizaci apod. Tato služba je zpoplatněna.

Soudní překlady většího rozsahu než 1 strana připravíme dle domluvy během 3 až 5 pracovních dnů. V rámci asijských aj. jazyků jsou termíny vypracování 5 až 15 pracovních dnů. Více dle každého individuálního jazyka.

O přesném termínu dokončení a konečné ceně za překlad Vás budeme informovat SMS zprávou. Prosím vyčkejte na obdržení zprávy, dříve nejsme schopni cenu ani termín pro Vás zajistit.

CENA ZA VÝSLEDNÝ PŘEKLAD VÁM BUDE ZASLÁNA SMS ZPRÁVOU – JEDNÁ SE O KONEČNOU ČÁSTKU, VYCHÁZEJÍCÍ Z NAŠEHO PLATNÉHO CENÍKU.